Майстер Вікон

Захистіть сім’ю від шуму та пилу вже завтра. Замовте вікна VIKRA прямо із заводу. Ціна на 15% нижча за ринок. Гарантія 5-10 років. Дзвоніть прямо зараз!

Компанія «Майстер Окон» Офіційний представник заводу VIKRA у Білгороді-Дністровському

—— Майстер Вікон

На сьогоднішній день ми є офіційним представником у місті Білгород-Дністровський одного з найбільших автоматизованих заводів в Україні з виробництва світлопрозорих конструкцій з металопластикових та алюмінієвих профільних систем – вікон, балконних дверей, зимових садів, фасадів та нестандартних конструкцій.

Віконний завод “Вікра” – це той капітал впізнаваності, який отримала компанія “Майстер Окон”, успішно працюючи, на ринку світлопрозорих конструкцій з 2000 року. Бездоганна якість продукції, завжди шанобливе ставлення до клієнтів та партнерів компанії, високі стандарти обслуговування та сервісу, яскравий та неповторний фірмовий стиль.

Мастер Окон

Ми пропонуємо

З 2012 року наша компанія почала використовувати у виробництві власну профільну систему VIKRA, яку спеціально за нашим замовленням розробили провідні австрійські інженери компанії TECHNOPLAST. Ця профільна система розрахована на кліматичні зони України та створена з матеріалу, у складі якого є лише екологічно чисті інгредієнти кращих європейських та американських компаній – NERALIT, ONGROVIL, BAEROPAN. Це гарантує нашій фірмовій системі стійкість до атмосферних явищ, гідну тепло- та звукоізоляцію та тривалий термін служби, а також пожежну безпеку, що дозволяє використовувати її для виготовлення виробів промислового призначення.

Армування рами та імпоста профілю VIKRA проводиться оцинкованим металом замкнутого перерізу (повний квадрат), що покращує роботу фурнітури, забезпечує якісний монтаж та довговічність виробів. Унікальний дизайн Soft Line із закругленими контурами профілю та штапиків вдало впишеться у будь-яке архітектурне рішення, а сріблясто-сірий ущільнювач у поєднанні з білим профілем надає конструкції стриману елегантність. Профільна система VIKRA відповідає всім санітарно-гігієнічним та пожежним нормам, сертифікована за ДСТУ.

ЗАЛИШТЕ ЗАПИТ НА РОЗРАХУНОК ВАРТості ПРЯМО ЗАРАЗ!

ПВХ профільна система VIKRA

Для виробництва металопластикових вікон наша компанія використовує високотехнологічні профільні системи відомих та надійних брендів, таких як Koning, Brokelman, Lider, Aluplast та з 2012 року – і власну лінійку профільних систем Vikra. Широкий вибір фурнітури від Roto, Maco, Vorne та Axor дозволяє здійснювати найрізноманітніші конструкторські рішення.
Нові технології стрімко входять у наше повсякденне життя. Насамперед це твердження правильне для будівельних матеріалів і конструкцій. Так пластик успішно замінив дерево у вікнах сьогоднішніх новобудов. Сталося це з естетичних, а й з практичних міркувань.

ПВХ профільна система Aluplast

Віконні ПВХ системи Aluplast Ideal забезпечать надійний захист вашого житла від протягу, морозів та надмірної вологості. Окрім збереження домашнього тепла, нові вікна значно знизить рівень проникнення стороннього зовнішнього шуму. Віконні ПВХ системи Aluplast не зістаряться, не змінять з часом колір і надовго збережуть свої експлуатаційні властивості.

ПВХ профільна система Köning

Профільна система Köning виробляється у Києві на найбільшому в Україні заводі компанії Viknaland. В даний час виробництво компанії налічує 25 екструзійних ліній, які складаються здебільшого з німецького обладнання Krauss Maffei та інших відомих австрійських фірм. Сьогодні завод Viknaland — найпотужніше підприємство в Україні, яке виробляє ПВХ-профіль.

ПВХ профільна система Brokelman

Профільна система Brokelman також виробляється на заводі компанії Viknaland і пропонується у 4- та 5-камерному виконанні. Високотехнологічні віконні системи Brokelman є продуктами ПВХ нового покоління і виготовляються з урахуванням усіх сучасних вимог.

ПВХ профільна система Lider

Lider – це трикамерна система, яка також виробляється у Києві. Не поступаючись своїми властивостями іншим аналогічним системам, профіль Lider спеціально адаптований до вимог споживача, що робить його більш доступним за ціною.

Майстер Вікон

Наші переваги


ЗАМОВте КОНСУЛЬТАЦІЮ ФАХІВЦЯ

Мастер Окон

Відгуки наших клієнтів

У нелегкі часи позитивні відклики від наших клієнтів особливо важливі для нас

600+
Щасливих клієнтів