Магазин «Майстер Вікон» реалізує металопластикові двері та алюмінієві двері у Білгороді-Дністровському від провідних виробників світу.

В даний час металопластикові та алюмінієві вхідні двері знаходяться на піку популярності у проектах з будівництва та реконструкції магазинів, ресторанів, офісів, будинків та інших приміщень в Акермані. Алюмінієві та металопластикові двері оснащуються склопакетами або стеклами триплексу залежно від технічної необхідності та умов експлуатації. На вхідні дверні системи в Білгород-Дністровському зазвичай встановлюють багатокамерний профіль з теплоізолюючими склопакетами.

Пропоновані двері характеризуються такими якостями:
 1. Короткий стильний дизайн;
 2. Бездоганне технологічне та кліматичне виконання;
 3. Невелика вага, що не збільшує навантаження на несучі стіни;
 4. Висока міцність;
 5. Протипожежна вогнестійкість;
 6. Надійний захист від злому;
 7. Можливість покриття профілю ламінацією або напиленням у межах палітри RAL;
 8. Великий потенціал профілювання, що дозволяє створювати дверні системи з будь-якою конфігурацією профілю;
 9. Можливість функціонального комбінування дверей вставками із пластику та алюмінію.
 10. Стійкі до атмосферних впливів
 11. Завдяки своєму складу із пластику відрізняються довговічністю
 12. Відрізняються високим рівнем звукоізоляції

Металопластикові двері

Це чудовий приклад еволюції будівельних технологій, що відрізняється низкою значних переваг перед іншими поширеними рішеннями.

Металопластикові пластикові двері VIKRA відрізняються чудовими експлуатаційними характеристиками та унікальними властивостями

Балконні двері

Балконні двері – щільний притиск стулки до рами, відмінно захистять вашу оселю від холодної дощової погоди. Це легковагі двері з можливістю встановлення замка, які зазвичай виготовляються з віконного профілю і використовуються спільно з вікном для організації балконного виходу (або як його називають балконного блоку).

Стулка балконних дверей може бути повністю заповнена склопакетом забезпечуючи відмінну світлопроникність, а може бути повністю або частково заповнена Т-панеллю (інша назва Сендвіч панель), що представляє собою шар пористого тепло і звукоізолятора синтетичного походження, щільність якого перевищує щільність будівельного пінопласту до 4 разів. двох сторін покритий міцним пластиковим шаром для захисту від вологи та сонячного світла.

Використання Т-панелей дозволяє підвищити рівень захисту конструкції від злому, а також за необхідності забезпечити захист від цікавих очей перехожих.

Балконні двері крім стандартної функціональності, що надається поворотно-відкидною фурнітурою, зазвичай комплектуються так званою «заскочкою курця», яка дозволяє з боку балкона фіксувати двері в закритому положенні.

Ми не рекомендуємо використовувати балконні двері з віконного профілю як вхідні двері, тому що вони мають меншу міцність.

metallo-plastikovie okna belgorod-dnestrovskiy

Вхідні двері

Вхідні двері повинні забезпечити надійний захист будинку, мають підвищені вимоги до міцності. Для виготовлення вхідних пластикових дверей використовують посилене армування для надання конструкції жорсткості.

Вхідні двері можуть комплектуватися пластиковим або алюмінієвим порогом. Алюмінієвий поріг більш зручний в експлуатації, оскільки його висота близько двох сантиметрів (висота пластикового порога близько семи сантиметрів).

Для дверей вхідної групи передбачена можливість встановлення антизламної фурнітури (запірна планка замку в такій фурнітурі виконана у вигляді гака і надійно фіксує стулку в просторі), а також є фурнітура з однією або трьома точками замикання (три точки замикання забезпечують щільний притиск стулки до рами та зменшують повітряну проникність конструкції).

У металопластикових вхідних дверях використовується особливо міцна фурнітура. Так наприклад петля вхідних дверей може витримати навантаження до 250 кг. Для порівняння петлі, що застосовуються у вікнах, витримують навантаження до 120 кг.

metalloplastikovie dveri belgorod-dnestrovskiy

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері виконують функцію перегородок між кімнатами та частинами будинку. Найважливіша вимога до таких дверей це те, що вони мають бути надійними та довговічними.

Перевага пластиковим дверям віддається не випадково: завдяки своїм унікальним якостям найчастіше вони стають найнадійнішим і практичним рішенням.

Крім того, пластикові двері стійкі до деформації та пошкоджень, пожежобезпечні, що робить їх затребуваними для встановлення не тільки у житлових будинках, а й у різних офісах, виробничих приміщеннях. Гігієнічність та легкість в обслуговуванні міжкімнатних пластикових дверей робить їх кращими для медичних та дитячих закладів. А такі якості, як вологостійкість і стійкість до корозії, дає можливість широко використовувати міжкімнатні пластикові двері в приміщеннях з підвищеною вологістю: кухнях, ванних кімнатах, душових, розсувних басейнах «гармошкою» дверей дозволяє комбінувати їх зі звичайними дверима. Передбачена можливість встановлення замків, що дозволяє використовувати розсувні «гармошкою» двері як двері вхідної групи.

Фактично встановивши розсувні двері ви отримуєте стіну, що легко прибирається в приміщенні, це значно розширює функціональні можливості приміщення

metalloplastikovie dveri belgorod-dnestrovskiy

Паралельно-розсувні двері

Паралельно-розсувні двері – двері в яких одна або дві стулки можуть зрушуватися в бік, рухаючись по напрямних паралельно площині дверного отвору, при цьому повністю звільняючи проріз.

Такі двері застосовуються в приміщеннях з обмеженою глибиною простору, де немає можливості відчинити двері поворотом. Також ці двері можуть бути корисними для скління великих (близько 3 метрів шириною) прорізів.

Перевагою паралельно розсувних систем є повне відкриття отвору і невеликий простір у глибину кімнати, що займається розсунутими стулками. Можливе встановлення фурнітури, що забезпечує режим відкиду. (Откидом називається положення дверей у якому верхня частина стулки відкривається на кут 10-15 градусів і фіксується в такому положенні).

Двері можуть використовуватись замість балконного блоку або як вихід на терасу. На паралельно розсувні двері встановлюються замки, що дозволяє використовувати їх як вхідні двері.

Архітектурно паралельно розсувні двері дозволяють поєднати простір житлового приміщення та навколишній ландшафт, ніби розширюючи життєвий простір кімнати.

metalloplastikovie dveri belgorod-dnestrovskiy

Розсувні двері гармошкою

Розсувні двері гармошкою — двері зі складанням «гармошкою» є оригінальним конструкторським рішенням, що дозволяє повністю звільнити великі прорізи шириною до 4 метрів.

Відрізняються від паралельно розсувних тим, що їм не потрібний вільний простір з боків від отвору. Ці двері складаються біля краю отвору і виступають углиб кімнати на ширину однієї секції.

Конструкція розсувних «гармошкою» дверей дозволяє комбінувати їх із звичайними дверима. Передбачена можливість встановлення замків, що дозволяє використовувати розсувні «гармошкою» двері як двері вхідної групи.

Фактично встановивши розсувні двері ви отримуєте стіну, що легко прибирається в приміщенні, це значно розширює функціональні можливості приміщення

Пропонуємо вам каталог готових рішень щодо видів дверних конструкцій в Білгород-Дністровському.

Звертаємо Вашу увагу! Мінімально допустима ширина стулки 1-стулкової конструкції – 800 мм!

Мінімально допустима ширина штульпової стулки конструкції – 450 мм, робочої – 800 мм!