Ми пропонуємо якісні жалюзі за доступною ціною в Білгород-Дністровському.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі

Найкраще поєднання функціональності та надійності. Горизонтальні жалюзі складаються з металевого карнизу, в якому ховається система керування, та алюмінієвих смуг, які називаються «ламелями», які, власне, і є полотном жалюзі. На відміну від рулонних штор, горизонтальні жалюзі здатні плавно регулювати світловий потік, що потрапляє в приміщення. При різних кутах повороту ламелів інтенсивність освітлення зменшується або збільшується. Горизонтальні жалюзі можуть бути виготовлені з алюмінієвої ламелі завширшки 25 або 16 мм. Горизонтальні жалюзі – невибагливий в експлуатації продукт. Їх потрібно періодично протирати, очищаючи від пилу, і за потреби мити, використовуючи звичайний мильний розчин. За типами систем управління вироблені нами жалюзі можна умовно поділити на традиційні та з моноуправлінням. Жалюзі з традиційною системою керування піднімаються за допомогою шнура та повертаються за допомогою тростини. Колірна гама карнизів включає одинадцять кольорів – від матових до перламутрових. Найбільш популярна та відповідальна вимогам найвимогливіших замовників – модель жалюзі, підйом, опускання та поворот ламелів якої здійснюється за допомогою одного й того ж кулькового шнура.

Вертикальні жалюзі

Відмінно поєднують у собі дві основні функції – сонцезахисну та декоративну. Вертикальні жалюзі регулюють проникнення світла в приміщення нітрохи не гірше за горизонтальні. Повертаючи тканинні ламелі під різним кутом, можна досягти плавного регулювання освітлення. Асортименти тканин для виготовлення жалюзі дуже великий. Залежно від призначення приміщення, можна підібрати напівпрозору тканину, яка наповнить кімнату розсіяним світлом, або щільну непрозору, яка при закритих жалюзі абсолютно перешкоджає проникненню світла. Від вибору тканини, а точніше від її щільності, залежить термін служби виробу. Чим вища щільність тканини, тим довше вона збереже свій первісний вигляд. Тканинні вертикальні жалюзі виготовляють із ламелей шириною 89 мм та 127 мм. Сучасні та практичні, вони давно посіли своє місце на вікнах громадських будівель, офісів та магазинів. Тепер вертикальні жалюзі все частіше зустрічаються на вікнах квартир. І це не дивно, адже за ціною тканинні вертикальні жалюзі можна порівняти зі шторами, але рівень освітлення регулюють набагато краще, та й різноманітність колекцій дозволяє створювати за допомогою жалюзі неповторне оформлення вікон. Завдяки антистатичній та пиловідштовхувальній обробці тканинних жалюзі, їх застосування стає можливим у приміщеннях з підвищеними вимогами до санітарних умов.

Рулонні жалюзі

Дуже цікавий та сучасний спосіб оформлення вікон. Завдяки різним рулонним фактурним матеріалам і багатої палітри кольору ці штори чудово вписуються в будь-який інтер’єр.
Ви зможете підібрати рулонні штори для кухні, спальні, дитячої кімнати. В експлуатації рулонні штори зручні, їх чистка не становить жодної труднощі: тканина просто протирається вологою губкою з 1-2% мильним розчином.
Рулонні штори можуть бути застосовані там, де традиційні жалюзі не відповідають стильовому рішенню. Як правило, тканини не піддаються вигорянню і мають пилевідштовхувальні властивості.
Конструкція рулонних штор забезпечує повне затемнення в приміщенні в закритому стані, але це залежить і від виду обраної вами тканини. Рулонні штори можуть бути встановлені на всі види вікон.